solveig_54

никогда не посягай на чужую СВОБОДУ


Previous Entry Share Next Entry
Кордон з Польщою штучно заблокували. Чекають Mikheil Saakashvili.
solveig_54

Кордон з Польщою штучно заблокували. Чекають Mikheil Saakashvili.

Сталося це на пункті пропуску "Краковець" на кордоні з Польщою - за прямою вказівкою з Адміністраціі президента. Вони думали, що Михайло Саакашвілі перетинатиме сьогодні кордон.

Прикордонники дали команду "Бар'єр", повідомивши, що якась людина втекла! Це означає припинення випуску і впуску автомобілів з та на прикордонний пункт. Вони застосували спеціальний пристрій для блокування руху автомобілів. Всупереч закону мій автомобіль, як народного депутата, обшукували, шукаючи Михайла... в багажнику :)

Після того штучно створили хаос в черзі, заблокували автобусами кільце. І хоча сам пункт пропуску пустий, людей змушують стояти в багатокілометровій черзі. Навколо багато працівників СБУ, а машини прикордонників прочісують поля навколо митниці в пошуках Михайла Саакашвілі :)

Це порушення не тільки українського законодавства, а ще й міжнародних угод про роботу пункту пропуску. А також знущання над сотнями людей, які не можуть нормально перетнути кордон.

Шановний Петро Порошенко, негайно припиніть знущатись над громадянами України та іноземцями! - Михайло Саакашвіллі публічно повідомить про день свого повернення в Україну, про що він неодноразово заявляв.Yuriy Derevyanko / Юрій Дерев'янко


Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.

?

Log in

No account? Create an account